EEA-GA1A680
MFR.Part #
EEA-GA1A680
JLCPCB Part #
C1580884
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 116.2mA@100kHz 2.5mm 6.3mm 68uF 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS