EEA-GA1A330B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEA-GA1A330B
JLCPCB Part #
C5114199
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 33uF 50mA@120Hz 5mm 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS