EEA-FC1A390B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEA-FC1A390B
JLCPCB Part #
C1592806
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 120mA@100kHz 39uF 5mm 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS