ECW-HC3F432JD
MFR.Part #
ECW-HC3F432JD
JLCPCB Part #
C7270895
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 3kV 4.3nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS