ECW-HC3B104JA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-HC3B104JA
JLCPCB Part #
C3805887
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 100nF ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS