ECW-H20752JV
MFR.Part #
ECW-H20752JV
JLCPCB Part #
C3789253
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 2kV 7.5nF ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS