ECW-H20622RHV
MFR.Part #
ECW-H20622RHV
JLCPCB Part #
C3793362
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2kV 6.2nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS