ECW-H20432HV
MFR.Part #
ECW-H20432HV
JLCPCB Part #
C3810734
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 2kV 4.3nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS