ECW-H20332HV
MFR.Part #
ECW-H20332HV
JLCPCB Part #
C5727615
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 2kV 3.3nF ±3% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS