ECW-H20272HV
MFR.Part #
ECW-H20272HV
JLCPCB Part #
C3792097
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 2.7nF 2kV ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS