ECW-H20242RJV
MFR.Part #
ECW-H20242RJV
JLCPCB Part #
C3790420
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.4nF 2kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS