ECW-H20202HV
MFR.Part #
ECW-H20202HV
JLCPCB Part #
C3799913
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 2kV 2nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS