ECW-H20113RHV
MFR.Part #
ECW-H20113RHV
JLCPCB Part #
C3806236
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11nF 2kV ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS