ECW-H20113JVB
MFR.Part #
ECW-H20113JVB
JLCPCB Part #
C3797976
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 11nF 2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS