ECW-H20113HV
MFR.Part #
ECW-H20113HV
JLCPCB Part #
C6032320
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 11nF 2kV ±3% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS