ECW-H20112JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-H20112JV
JLCPCB Part #
C3807212
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1nF 2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS