ECW-H20103RHV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-H20103RHV
JLCPCB Part #
C3785851
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 2kV ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS