ECW-H16752HL
MFR.Part #
ECW-H16752HL
JLCPCB Part #
C19743065
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.2kV 7.5nF ±3% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS