ECW-H16563JV
MFR.Part #
ECW-H16563JV
JLCPCB Part #
C3791432
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 56nF ±5% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS