ECW-H16513HV
MFR.Part #
ECW-H16513HV
JLCPCB Part #
C3798142
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 51nF ±3% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS