ECW-H16433HV
MFR.Part #
ECW-H16433HV
JLCPCB Part #
C3783106
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 43nF ±3% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS