ECW-H16432HV
MFR.Part #
ECW-H16432HV
JLCPCB Part #
C5686493
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 4.3nF ±3% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS