ECW-H16392HV
MFR.Part #
ECW-H16392HV
JLCPCB Part #
C6548139
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 3.9nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS