ECW-H16333HV
MFR.Part #
ECW-H16333HV
JLCPCB Part #
C3790879
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 33nF ±3% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS