ECW-H16332RHV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-H16332RHV
JLCPCB Part #
C3799344
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 3.3nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS