ECW-H16243JV
MFR.Part #
ECW-H16243JV
JLCPCB Part #
C3799941
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 24nF ±5% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS