ECW-H16242JV
MFR.Part #
ECW-H16242JV
JLCPCB Part #
C3808572
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 2.4nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS