ECW-H16242HV
MFR.Part #
ECW-H16242HV
JLCPCB Part #
C6942068
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 2.4nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS