ECW-H16223JV
MFR.Part #
ECW-H16223JV
JLCPCB Part #
C3807790
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 22nF ±5% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS