ECW-H16203RHV
MFR.Part #
ECW-H16203RHV
JLCPCB Part #
C5727606
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 20nF ±3% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS