ECW-H16183JV
MFR.Part #
ECW-H16183JV
JLCPCB Part #
C3808395
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 18nF ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS