ECW-H16183HV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-H16183HV
JLCPCB Part #
C3783507
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 18nF ±3% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS