ECW-H16182JL
MFR.Part #
ECW-H16182JL
JLCPCB Part #
C19733562
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.2kV 1.8nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS