ECW-H16163JV
MFR.Part #
ECW-H16163JV
JLCPCB Part #
C3785094
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 16nF ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS