ECW-H16152RJV
MFR.Part #
ECW-H16152RJV
JLCPCB Part #
C3810469
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5nF 1.6kV ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS