ECW-H16152JV
MFR.Part #
ECW-H16152JV
JLCPCB Part #
C3791202
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5nF 1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS