ECW-H16123RHV
MFR.Part #
ECW-H16123RHV
JLCPCB Part #
C3789464
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 12nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS