ECW-H16123JL
MFR.Part #
ECW-H16123JL
JLCPCB Part #
C19728014
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+110℃ 1.2kV 12nF ±5% Plugin,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS