ECW-H16122RHV
MFR.Part #
ECW-H16122RHV
JLCPCB Part #
C3783786
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2nF 1.6kV ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS