ECW-H16113RJV
MFR.Part #
ECW-H16113RJV
JLCPCB Part #
C3783731
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 11nF ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS