ECW-H16103RHV
MFR.Part #
ECW-H16103RHV
JLCPCB Part #
C3782693
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 10nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS