ECW-H16102HV
MFR.Part #
ECW-H16102HV
JLCPCB Part #
C3797891
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 1nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS