ECW-H12753JV
MFR.Part #
ECW-H12753JV
JLCPCB Part #
C3794049
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 75nF ±5% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS