ECW-H12623HV
MFR.Part #
ECW-H12623HV
JLCPCB Part #
C3792053
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 62nF ±3% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS