ECW-H12473JV
MFR.Part #
ECW-H12473JV
JLCPCB Part #
C3804476
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 47nF ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS