ECW-H12472HL
MFR.Part #
ECW-H12472HL
JLCPCB Part #
C19733830
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1kV 4.7nF ±3% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS