ECW-H12433HV
MFR.Part #
ECW-H12433HV
JLCPCB Part #
C5686488
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 43nF ±3% Plugin,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS