ECW-H12393RJV
MFR.Part #
ECW-H12393RJV
JLCPCB Part #
C5727602
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 39nF ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS