ECW-H12393JVB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-H12393JVB
JLCPCB Part #
C3797428
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 39nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS