ECW-H12362HV
MFR.Part #
ECW-H12362HV
JLCPCB Part #
C3791023
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 3.6nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS